تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

مقام برتر دوازدهمین جشنواره دانشجویان مبتکر و ممتاز بسیجی استان

  خبرگزاری ایمنا: صبح امروز از نفرات برگزیده در بخشهای اختراع، مقاله، تالیف و دانشجویان ممتاز دوازدهمین جشنواره دانشجویان ممتاز، مبتکر و نوآور بسیجی استان اصفهان تقدیر شد.

  به گزارش ایمنا، دوازدهمین جشنواره دانشجویان ممتاز، مبتکر و نوآور بسیجی استان اصفهان و طرح آیه های تمدن دانشجویی با برگزاری اختتامیه این جشنواره در دانشگاه اصفهان پایان یافت.
  در این مراسم که از صبح امروز و باحضور مسئولین سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان و مسئولین دانشگاه اصفهان در تالار شهید آوینی دانشگاه اصفهان برگزار شد از نفرات برگزیده در بخشهای اختراع، مقاله، تالیف و دانشجویان ممتاز طرح آیه های تمدن این جشنواره تقدیر شد.
  در مجموع این جشنواره که تحت عنوان "توقف ممنوع" به صورت استانی در سراسر کشور برگزار شده، در استان اصفهان ۴۰۰ نفر حضور داشتند که ۲۰۰ نفر در بخش جشنواره و ۲۰۰ نفر هم در بخش دانشجویان ممتاز شرکت کرده بودند. که در مجموع ۳۰۰ اثر ارسال شده به این جشنواره ۵۰ اثر به بخش نهایی راه یافتند.
  در آمار نهایی این جشنواره به تفکیک چهار مقطع تحصیلی دکتری ۲۰ نفر، کارشناسی ارشد ۵۰ نفر، کارشناسی ۱۲۰ نفر و کاردانی ۱۰ نفر شرکت نموده اند.
  امیرحسین نادعلی، ناصر رحیمی، امینه سادات سیدی تبار، مرجان عابدی، حمیدرضا جوادی و مجید اکبری دانشجویان برگزیده در گروه علوم انسانی این جشنواره بودند.
  همچنین علی طهماسبی در گروه علوم پزشکی و علی جمالی و سارا فرهاد بختیاریان در بخش علوم پایه برگزیده شدند.
  محمد حسین سلیمانیان، مجید زارع، میلاد کریمی و مهدی حیدری نیز برگزیدگان بخش فنی و مهندسی دوازدهمین جشنواره دانشجویان ممتاز، مبتکر و نوآور بسیجی استان اصفهان بودند.


  این مطلب تا کنون 66 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 21 دي 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 30 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160690
 • بازدید امروز :47007
 • بازدید داخلی :1744
 • کاربران حاضر :39
 • رباتهای جستجوگر:349
 • همه حاضرین :388

تگ های برتر