تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تجليل از پژوهشگر برتر در سال 94 (مهندس نادعلي)

  سرپرست واحد دهاقان در آيين تجليل از پژوهشگران برتر واحد:

  پژوهشگر با فداكاري، سرمايه عمر خويش را صرف دانايي بشريت مي‌‌كند.

  به گزارش خبرنگار آنا از واحد دهاقان، دكتر احمدرضا يلمه‌ها، سرپرست واحد، در آيين‌ تجليل از پژوهشگران برتر دانشگاه در سخناني گفت: در جوامع مختلف دنيا، موضوع پژوهش و پژوهشگر از اهميت بسيار زيادي برخوردار است، پژوهشگر با فداكاري، سرمايه عمر خويش را صرف دانايي بشريت مي‌كند. وظيفه هر ايراني است كه در امر پژوهش كوشا باشد و در ايجاد اعتبار علمي براي كشور خود در سايه پژوهش، سعي وافر داشته باشد.

  جاي بسي تأسف است كه ارتباط بين صنعت و دانشگاه و تحقيق و پژوهش از گذشته به شكل مطلوبي برقرار نبوده و شكاف بين صنعت و دانشگاه را به وجود آورده است، اما خوشبختانه در ساليان اخير با تلاش مسئولان كشور، اين فاصله به حداقل رسيده و جاي اميدواري است كه در آينده‌اي نه چندان دور، اين نامهرباني بين دانشگاه، پژوهش و صنعت از بين برود.  

  يلمه‌ها در پايان ضمن توصيه پژوهشگران به جريان علم و تحقيق خاطرنشان كرد: با عنايت به ضريب هوشي بالاي ايرانيان و سرمايه‌گذاري بيشتر روي آن و تلفيقش با جريان پژوهش و پژوهشگري، آينده‌اي بسيار درخشان را براي كشورمان در جايگاه بين‌المللي مي‌توان تصوير نمود.

  در پايان برنامه نيز از پژوهشگران برتر واحد تقدير به عمل آمد كه در بخش اعضاي هيأت علمي، دكتر منصور حقيقتيان در حوزه علوم انساني، مهندس امير رضايي در حوزه فني و مهندسي، اعظم محمودي در حوزه پزشكي، در بخش دانشجويان، سلمان قادري، دانشجوي دكتري جامعه‌شناسي، اميرحسين نادعلي، دانشجوي دكتري مديريت، عيسي چراتي، دانشجوي دكتري جامعه‌شناسي مورد تقدير واقع شدند.

  در خاتمه نيز از دكتر عبدالرحيم عناقه، دكتر مريم محمودي، دكتر عليرضا شيرواني، دكتر امير هرتمني، دكتر اصغر محمدي، دكتر جواد استادمحمدي و دكتر سعيد آقاسي كه در سال ۹۴ مرتبه علمي خود را ارتقاء بخشيده بودند با اهداء لوح تقدير و جوايزي، تجليل به عمل آمد.  

  لينك خبر


  این مطلب تا کنون 52 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 21 دي 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 30 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160690
 • بازدید امروز :47121
 • بازدید داخلی :1749
 • کاربران حاضر :41
 • رباتهای جستجوگر:341
 • همه حاضرین :382

تگ های برتر